MÖBLER / Bord / Soffbord 13114002
nr 1311 4002
Soffbord
50/60-tal, Emaljskiva / teak, Otydligt signerat. Bredd: 109. Djup: 59 cm, höjd: 56 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:36:03
1.000 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)